Analiza strategii motywacji i rozwoju zespołu oraz ich wpływ na osiąganie celów biznesowych.

Ostatnio miałam niezwykłą przyjemność uczestniczyć w bardzo wartościowym szkoleniu poświęconym zarządzaniu i przywództwu. Pisałam o tym kilka wpisów wcześniej. Doświadczenie to dostarczyło mi wiele refleksji i inspiracji, zwłaszcza w kontekście budowania silnego zespołu w biznesie oraz strategii motywacji i rozwoju poszczególnych osób w zespole, którym zarządzam.

Chciałabym podzielić się więc moimi przemyśleniami na temat tego, jak nasz zespół, złożony z wyjątkowych osób, takich jak Katarzyna Rudzka, Iwona Kaźmierczyk i Dorota Sulich, odzwierciedla moją strategię zarządzania. Ich zaangażowanie, kreatywność i poświęcenie stanowią kluczowy element naszego wspólnego sukcesu, otwierając tym samym nowe możliwości i pomagając w osiąganiu wspólnych, ale i indywidualnych celów biznesowych.

Współpraca z Katarzyną Rudzką i Iwoną Kaźmierczyk to nie tylko przyjemność, ale także inspiracja. Ich pasja do tworzenia, umiejętności komunikacyjne i determinacja sprawiają, że każdy projekt, za który się bierzemy, staje się wyjątkowy. Ich zdolność do stymulowania i inspiracji naprawdę nie ma granic, a to przekłada się na wzrost motywacji i zaangażowania całego naszego zespołu i zespołów z którymi współpracujemy. Te nasze inspirujące spotkania, przegadywanie ćwiczeń, pokazywanie swoich gier, omawianie pomysłów na nowe scenariusze, zadania, warsztaty. Omawianie celów, efektów poszczególnych ćwiczeń, odwracanie ich dosłownie “do góry nogami” i tworzenie z tego zupełnie innego ćwiczenia, to jest to, co zawsze chciałam robić i co daje mi energetycznego kopa i jak sądzę – do czego jestem powołana. Jejku tyle wspólnie przegadanych chwil, pomysłów i jednocześnie tak ich mało. Każda chwila z Wami dziewczyny, to jak wygrana w Milionerach.

Nie mogę również pominąć roli Doroty Sulich w naszym zespole. Jej wsparcie, organizacyjne umiejętności i nieoceniona wręcz pomoc, stanowią fundament rozwoju ludzi, którzy łakną zaopiekowania się nimi. Dzięki niej każdy dzień w pracy staje się przyjemnością. Szara Eminencja, bez której byłoby trudno.

Ale to nie wszystko. Chcę również poświęcić chwilę, aby podziękować Patrycji Kucharskiej, która, choć obecnie nie jest częścią naszego zespołu, pozostaje z nami sercem i duszą. Jej obecność zostawiła trwały ślad w naszej pracy. Jej doświadczenie wewnątrz organizacji, gotowość do pomocy i empatia, którą w sobie odnalazła, sprawiały, że każdy dzień w pracy z nią to czysta przyjemność.

Patrząc na nasz zespół, jestem dumna z tego, jak wspólnie przesunęłyśmy i nadal mam nadzieję będą przesuwane granice i że zespół wsparcia biznesu osiągnie wyjątkowe rezultaty. Udowodniłyśmy, że partnerstwo i chęć dzielenia się doświadczeniem oraz wzajemna inspiracja, są kluczowe dla sukcesu. Wierzę, że nasza otwartość na współpracę oraz rozwój osobisty i zawodowy każdej z nas są niezwykle cenne dla nas samych, a dzięki temu także dla rozwoju całej organizacji. Cudowne w zarządzaniu jest dawanie, ale i czerpanie. Fantastyczne jest patrzenie na to, jakie milowe kroki robi każda z nas, jak poszerza własne granice, jak mierzy się z pojawiającymi trudnościami. Jesteście dla mnie inspiracją i mam nadzieję, że ja dla Was też. Pamiętacie dziewczyny – kiedyś była fantastyczna piątka – Power Rangers czyli Jason (Czerwony), Zack (Czarny), Kimberly (Różowa), Trini (Żółta) oraz Billy (Niebieski). Od dziś tworzy się historia na nowo i mamy fantastyczne dziewczyny: KasiaR, Iwona, Dorota, Patrycja i KasiaK. 🙂

Dziś chcę podziękować każdej z Was dziewczyny, za Waszą pasję, zaangażowanie i wsparcie. Razem stworzyłyśmy coś wyjątkowego, co przekłada się już na nasz wspólny sukces, ale jak pomyślę sobie co się będzie działo dalej, to…myślę, że to dopiero początek wszystkiego, co czeka każdą z nas. Niech nasza droga będzie pełna sukcesów i bez względu na wszystko, niezapomnianych chwil, okraszonych wspólnym świętowaniem zwycięstw.

Niech moc będzie z nami. <3