Coaching

Zwiększ skuteczność przy użyciu Twoich własnych zasobów.

Odkryjesz drogę do marzeń i celów życiowych, zgodnych z Twoimi wartościami. Rozwiniesz konkretne, wybrane przez siebie umiejętności, dzięki którym poznasz siebie i osiągniesz sukces. Przeczytaj, w jaki sposób tego dokonasz.

Coaching, który Ci proponuję, to droga odkrycia siebie na nowo, na wielu płaszczyznach. Podczas sesji ze mną wzrasta Twoja świadomość siebie, dzięki której funkcjonujesz lepiej w wielu obszarach życia w rodzinie, pracy, karierze, relacjach, otoczeniu.

Co powinieneś wiedzieć decydując się na coaching?

 • Coaching, to  jak zapewne wiesz, osiąganie nowych rezultatów – zarówno osobistych, zawodowych i biznesowych, które drzemią w Twoim potencjale.
 • To wykraczanie poza dotychczasowe ramy. Stwarzanie nowej wizji i nowej tożsamości siebie i organizacji, w której pracujesz, bądź będziesz pracował.
 • To rozwój osobisty i organizacyjny, wspierający wydajność i relacje.
 • To Twój własny, niekończący się proces. Ten niekończący się proces nie oznacza jednak niekończących się sesji. Proces zmian dzieje się w Tobie. Jest jak maszyna, która raz wprawiona w ruch, nie daje się już zatrzymać.
 • To odkrywanie marzeń i celów życiowych, zgodnych z Twoimi wartościami.
 • To stworzenie wizji przyszłości i planu działania, zgodnie z ustaloną podczas coachingu strategią.
 • Coaching polega na specyficznej rozmowie, podczas której umiejętnie zadaję Ci pytania, abyś w rezultacie osiągnął swój cel. W rezultacie dokonujesz zmiany, ale najpiękniejsze jest to, że dochodzisz do wszystkiego sam, ja jestem tylko wybranym przez Ciebie towarzyszem w tej jakże pięknej podróży.

Główne założenia pracy coachingowej ze mną:

 • zmiana osobista w obszarze, który tej zmiany wymaga,
 • poznanie siebie i wartości, będących Twoim kompasem do życia w harmonii,
 • doświadczenie procesu zmiany.

Coaching ze mną to połączenie tradycyjnego coachingu z praktyką mającą swoje korzenie w holistycznym podejściu do człowieka. To mieszanka, podczas której będziemy pracować wspólnie w oparciu o: Twoją misję, Twoją tożsamość, Twoje wartości i Twoje przekonania. Jestem zwolennikiem coachingu holistycznego, uwzględniającego całą Twoją osobę, z jej przeszłością, teraźniejszością, przyszłością oraz ze wszystkimi rolami, które pełnisz w swoim życiu.

Proces coachingowy koncentruje się na tym, co jest teraz oraz ukierunkowuje Cię na przyszłość i na rozwiązania. Podczas procesu wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, dzięki czemu niemożliwe stanie się możliwe. To nauczy Cię sztuki umiejętności życia bez stresów, napięć i lęków.

Ile sesji potrzebujesz, jak długo trwa jedna sesja i z jaką częstotliwością odbywają się spotkania?

To wszystko zależy tylko do Ciebie. Ty wybierasz sposób naszych spotkań. W dzisiejszym zinformatyzowanym świecie odległość to nie przeszkoda. Mamy do dyspozycji również Skypa i moją 100% uwagę oraz Twoje zaangażowanie w proces. Zwykle jedna sesja trwa od 60 do 90 minut, a cały proces to 4 do 10 sesji.  Częstotliwość spotkań ustalamy wspólnie.

Jeśli więc:

 • chcesz dokonać istotnej zmiany w jakimś obszarze swojego życia,
 • chcesz doświadczyć pełnej niezwykłych przygód podróży w głąb siebie,
 • chcesz wzbogacić swoje doświadczenie, jako osoba silnie utożsamiająca się ze wszystkimi rolami, które pełni w życiu,

Skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia terminu indywidualnych sesji coachingowych:
face to face lub przez skypa.