O mnie

Nazywam się Katarzyna Książkiewicz

Jestem trenerem biznesu, trenerem motywacyjnym i coachem. Ukończyłam Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Psychologia Zarządzania oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej na dwóch kierunkach: Trener Biznesu i Coaching.

Dlaczego jestem trenerem i coachem? Ponieważ od zawsze fascynował mnie człowiek. Jego możliwości, kryteria, którymi kieruje się przy dokonywaniu wyborów oraz jego determinanty sukcesu lub porażki. Interesuję się psychologią umysłu i świadomością, stąd też mój udział w certyfikowanych szkoleniach NLP autoryzowanych przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów NLP.

W trakcie mojej kariery zawodowej uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach i szkoleniach doskonalących, które znacznie wzbogaciły moje doświadczenia trenerskie.

Podczas treningów, wykorzystuję także własne wieloletnie doświadczenie, oparte na realnych przykładach z życia zawodowego. Prowadząc w miesiącu ponad 100 godzin szkoleniowych, ciągle mam tą samą pasję i zaangażowanie. Moje umiłowanie przekazywania wiedzy sprawia, że szkolenia są dla mnie pomysłem na interesujące życie.

O mojej kompetencji powinien przekonać Państwa fakt, iż wykształciłam wielu specjalistów o bardzo wysokich umiejętnościach i to w rożnych dziedzinach.

W chwili obecnej mogę więc z całą odpowiedzialnością zgodzić się z powiedzeniem, że:

jeśli znajdziesz pracę, którą kochasz, nigdy nie będziesz musiał pracować.

Ja tak mam 🙂 To ciągłe zamiłowanie do kontaktów z ludźmi i poszerzanie ich horyzontów myślowych oraz fakt dzielenia się z nimi zdobytymi umiejętnościami w praktyce sprawia, że uczestnicy moich szkoleń i warsztatów świetnie się bawią i jednocześnie uczą. W konsekwencji przewartościowują także często dotychczasowe nastawienie do świata.

Obopólna satysfakcja i zadowolenie pomagają mi tworzyć ciągle nowe, autorskie programy szkoleniowe, które są dostosowane do konkretnego odbiorcy.

Na moich szkoleniach będziecie Państwo naprawdę
świetnie się bawić i niepostrzeżenie uczyć.

Będziecie odpoczywać i jednocześnie wkładać cały swój wysiłek w przyswajanie wiedzy.

Wiem także, że dzięki uczestnictwu w moich szkoleniach zdobędziecie Państwo umiejętność motywowania się do ciągłego doskonalenia i nauczycie się wpływać na własne życie. Staniecie się sami dla siebie coachami, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Chcę podkreślić, że jestem osobą niezwykle komunikatywną i łatwo nawiązuję kontakty, zjednując sobie sympatię ludzi, którzy mnie otaczają.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas
z rodziną i znajomymi.

Kocham taniec w każdej postaci, dlatego gdy tylko mogę, poruszam się w rytm muzyki. Lubię jeździć na nartach, bo jazda na stoku, to jak zmaganie się z własnymi słabościami. Lubię chodzić po górach, bo z nich czerpię spokój i jednocześnie energię do dalszego działania. Lubię wspinać się po ściankach treningowych, bo to jak osiąganie celu, który się wyznacza. Lubię skakać na trampolinie, bo to sprawia, że ciągle mam w sobie cząstkę dziecka, która czyni mnie otwartym na świat i na to, co mnie otacza.

Do moich zainteresowań, które znajomi uważają za nieco ekscentryczne, należy oneironautyka, która pozwala mi przeżywać życie nawet wtedy, gdy śpię i śnię, a to dlatego, że lubię mieć na swoje życie wpływ, nawet podczas snów.

Zapraszam do zapoznania się
z ofertą szkoleniową i coachingową na mojej stronie.