Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Tak, to najbardziej magiczny czas dla każdego z nas. Zarówno dziecka jak i dorosłego. Może warto uruchomić – choć na moment w sobie nasze wewnętrzne dziecko, które potrzebuje być zaopiekowane – zaopiekujmy się tym wewnętrznym dzieckiem.

Nasze wewnętrzne dziecko, jest teraz zepchnięte bardzo głęboko. Dlaczego? Ponieważ My – Dorośli jesteśmy w okresie ciągłej gonitwy za prezentami, za zakupami świątecznymi, aby tylko ze wszystkim zdążyć.

A ja proponuję właśnie pomyśleć o sobie, o tym co wewnątrz nas, co potrzebuje nasze wewnętrzne dziecko. Co potrzebujemy My, jako Dorośli? Zwolnijmy tempa, zdystansujmy się i zafundujmy sobie chwilę dla Siebie?

Może warto też poprzyglądać się temu, co wokół nas. Może warto spojrzeć i zastanowić się nad tym, czy Ktoś z Waszych bliskich potrzebuje wsparcia? Może ma ciężką sytuację w pracy? Może jest tak zestresowany, przemęczony, zagubiony lub wręcz wypalony, że nie potrafi sam poprosić o pomoc?

A może w czasie szukania pomysłu na kolejny podarunek, zamiast kolejnego nietrafionego prezentu, warto obdarować siebie lub Kogoś potrzebującego Voucherem Świątecznym na indywidualną sesję coachingową lub na cały proces 10 sesji?

Zachęcam do kontaktu w celu otrzymania szczegółowych informacji.