Uwielbiam pracować z ambitnymi ludźmi, a kobiety niewątpliwie do takich należą. Być może wynika to z tego, że przez lata przyzwyczaiłyśmy się do innych ról społecznych, narzucanych nam przez wieloletnią tradycję, kulturę i nasze otoczenie. Ponieważ sama jestem kobietą, to pewnie łatwiej mi dotrzeć i zrozumieć kobiece potrzeby i pragnienia, a dzięki temu potrafię zainspirować do tego, by to właśnie Panie samodzielnie rozbudzały swoją motywację i chęć do działania.

Co robię podczas sesji?

Wspieram moje klientki w dokonywaniu wyborów i odnajdywaniu różnych dróg do realizowania najistotniejszych celów. Pomagam dostrzegać im własne nieograniczone możliwości po to, by w efekcie końcowym miały odwagę sięgać po swoje marzenia i ukryte pragnienia. Pracując z kobietami, które często są tak zajęte sprawianiem, by innym żyło się łatwiej i lepiej, iż zapominają w tym wszystkim o sobie i o swoich marzeniach, pragnieniach czy potrzebach, uruchamiam ich myślenie i działanie jakby na nowo. Podczas sesji coachingowych lub warsztatów dedykowanym Paniom, pomagam im dotrzeć do dawnych marzeń lub tych najbardziej aktualnych pragnień. Pomagam im także dotrzeć do źródła ich potrzeb po to, aby mogły zatroszczyć się wreszcie o siebie i dzięki temu szybciej podjąć właściwe decyzje, zrealizować własne cele i zacząć żyć „po swojemu” i „na swoich” warunkach, w oparciu o swoje pragnienia i w zgodzie z własnymi wartościami.

Ważna informacja!

Podczas coachingu nie robię i nie będę robić nic za Ciebie. Twoje życie to Twoja odpowiedzialność. Twoje sukcesy, szczęście i osiągnięcia są Twoje. Jeśli się tylko zdecydujesz na naszą wspólną „podróż”, to ja z wielką ochotą, otwartym sercem oraz umysłem, chętnie zostanę Twoim przewodnikiem w drodze do ich realizacji. Pamiętaj, mogę być i chętnie będę towarzyszem w Twojej podróży bohaterki, jeśli zdecydujesz się mnie zaprosić na tę wspólną podroż.

Na początku porozmawiamy o Twoich marzeniach i na tym oprzemy Twoje cele. Przypomnisz też sobie, a następnie uświadomisz, co już zrobiłaś, co się udało, co sprawdziło, a czego lepiej unikać. Stworzysz własną wizję i zobaczysz co jest dla Ciebie naprawdę ważne, i które wartości wyznawane przez Ciebie będą wspierały Cię w osiągnięciu celu i realizacji Twoich własnych marzeń. To będą fundamenty Twoich przyszłych działań.

Każdy z nas ma jakieś przekonania. Rozprawimy się z tymi, które trzymają Cię w miejscu i które uniemożliwiają wyjście ze strefy komfortu. Wdrożymy konkretny plan działania, na podstawie którego dojdziesz do celu we właściwym dla siebie czasie. Nikt nie będzie Cię poganiał. Nikt nie będzie mówił, że masz „to” robić szybciej lub wolniej. Zrobisz „to” dokładnie tak, jak Ty będziesz tego pragnęła. Jak Ty zadecydujesz! 

Co powinnaś wiedzieć o mnie?

Jestem trenerem biznesu i coachem z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym i coachingowym. Jestem też certyfikowanym Konsultantem DISC D3. Pracowałam na wysokich stanowiskach kierowniczych, także w międzynarodowych korporacjach. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Psychologia Zarządzania oraz studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Trener Biznesu i Coaching. Ponadto uczestniczyłam w szeregu kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz brałam udział w licznych seminariach i warsztatach rozwoju  osobistego. Zdobyłam m.in. kompetencje w zakresie coachingu na szkoleniach: „Coaching przywódczy”, „Coaching inteligentny emocjonalnie”, „Dialogi ku sobie – Warsztat o relacjach połączony z Procesem grupowym”, „Odkrywanie talentów i planowanie przyszłości”, „Zasoby i dobre pytania w coachingu”, „Zaawansowana praca z ograniczającymi przekonaniami. Czy pytania wystarczą?”, „Gestalt w coachingu”.

Dlaczego jestem trenerem i coachem?

Ponieważ od zawsze fascynował mnie człowiek. Jego możliwości, kryteria, którymi kieruje się przy dokonywaniu wyborów oraz jego determinanty sukcesu lub porażki. Interesuję się psychologią umysłu i świadomością, stąd też mój udział w szkoleniach NLP i zdobycie certyfikatów autoryzowanych przez Polskie Stowarzyszenie Trenerów NLP.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną i znajomymi. Kocham taniec w każdej postaci, dlatego, gdy tylko mogę poruszam się w rytm muzyki. Lubię także jeździć na nartach, bo jazda na stoku, to jak zmaganie się z własnymi słabościami. Lubię chodzić po górach, bo z nich czerpię spokój i jednocześnie energię do dalszego działania. Przejście kilkunastu, a czasem kilkudziesięciu kilometrów obok kogoś ważnego, zdobycie szczytu, a następnie podziwianie tych niesamowitych widoków z wierzchołków gór, nauczyło mnie, że czasami cel podróży nie jest najważniejszy. Liczy się bowiem sama droga i to czego się na niej dowiadujesz o sobie oraz co z tym następnie zrobisz.

Z jakiego powodu warto skorzystać z coachingu ze mną?

Ponieważ w życiu każdej kobiety zdarzają się chwile, gdy może zyskać więcej, współpracując z kimś drugim, kimś, kto jest inną kobietą, z innym spojrzeniem, z kobietą, która ma doświadczenie na polu rozwoju osobistego, ale również kobietą z doświadczeniem życiowym.  Ta druga kobieta, to ja. Pragnę, abyś wiedziała, że coaching jest dla mnie inspirowaniem i natchnieniem do zrozumienia tego, co Ty chcesz osiągnąć w życiu, bo dzięki temu z większą skutecznością wyznaczysz sobie cele, aby je następnie osiągnąć. Dzięki temu spełnisz swoje marzenia, które czekają na Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Nasze wspólne podążanie do celu – Ty jako Przewodnik, a ja jako Towarzysz w podróży, będzie naszą – Twoją i moją, współpracą nad podniesieniem jakości Twojego życia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu