Boucar Diouf napisał jakże prawdziwy tekst:

„Ledwo zaczął się dzień i … jest już szósta wieczorem. Tydzień ledwo przybył w poniedziałek i już jest piątek.
… a miesiąc już minął.
… a rok prawie się kończy.
… i minęło już 40, 50 lub 60 lat naszego życia.
… i zdajemy sobie sprawę, że straciliśmy naszych rodziców, przyjaciół.
I zdajemy sobie sprawę, że jest już za późno, aby wrócić. Więc … Spróbujmy jednak jak najlepiej wykorzystać czas, jaki nam pozostał. Nie zwlekajmy z szukaniem zajęć, które lubimy. Dodajmy kolorów naszej szarości. Uśmiechnijmy się do małych rzeczy w życiu, które są balsamem dla naszych serc.

I mimo wszystko, nadal cieszmy się spokojem tego czasu, który nam pozostał. Spróbujmy wyeliminować „potem”…

Zrobię to potem …

Powiem potem …

Pomyślę o tym potem …

Zostawiamy wszystko na później, jakby „potem” było nasze.

Ponieważ nie rozumiemy, że:

potem – kawa jest zimna …

potem – priorytety się zmieniają …

potem – rok się skończy …

potem – zdrowie się kończy …

potem – dzieci dorastają …

potem – rodzice się starzeją …

potem – obietnice są zapomniane …

potem – dzień staje się nocą …

potem – życie się kończy …

A potem często jest za późno …

Więc … nie zostawiaj niczego na później, ponieważ czekając na później, możemy stracić najlepsze chwile,

najlepsze doświadczenia,

najlepszych przyjaciół,

najlepszą rodzinę …

Dziś jest odpowiedni dzień … Ta chwila jest teraz …

Nie jesteśmy już w wieku, w którym możemy sobie pozwolić na odłożenie na jutro tego, co należy zrobić od razu. (…)”

Zobaczmy więc, czy będziesz mieć teraz czas, aby zapisać się na wyjątkowe warsztaty wyjazdowe w wyjątkowym miejscu, gdzie dusza i ciało będą w harmonii, gdzie będziesz mogła doświadczyć relaksu i własnego rozwoju.

Jeżeli chcesz być szczęśliwa – po prostu bądź. Nie odkładaj szczęścia na później. Nie trać czasu na spełnianie cudzych oczekiwań. Idź własną drogą. Jeśli jej znalezienie wymaga zmiany – zmieniaj. Każda chwila jest dobra, by zmienić coś w swoim życiu. Nie czekaj na idealny moment na zamianę – wybierz moment i spraw, by to on był idealny.

Podczas tych wyjątkowych warsztatów będziemy odkrywać siebie na nowo, zaprzyjaźniać się i motywować do zmian, będziemy sięgać do swoich marzeń i szukać tego, co dla nas jest najważniejsze.

Serdecznie zapraszam wszystkie chętne Panie.

To jest Twój czas aby skupić się na TWOIM IDEALNYM JA I BYCIU NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE.  

„Cokolwiek jest Twoją wymówką, która powstrzymuje Cię od zmiany – już czas przestać w nią wierzyć. Nie powtarzaj, że zaczniesz od jutra. Dzisiaj jest jutrem, o którym mówiłaś wczoraj. Zacznij teraz!” <3

Twoja inwestycja w siebie – 1845 zł

Miejsce – Hotel Spa Medical Dwór Elizy Długopołe Zdrój

Termin – 7-8 grudnia br.. Startujemy 7 grudnia w sobotę o godz. 9.30 i pracujemy bawiąc się do ok. 17.00. W niedzielę 8 grudnia br. rozpoczynamy również o 9.30 i pracujemy do 16.00.

W cenie zapewnione jest dla każdej z Pań:

  • Nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w formie szwedzkiego bufetu
  • Przerwa kawowa (kawa, herbata, woda stołowa, ciastka kruche)
  • Lunch przygotowany w formie bufetu
  • Kolacja w formie bufetu
  • Bezpłatny dostęp do Internetu
  • Bezpłatne korzystanie z basenu, saun i Centrum Fitness w Hotelu
  • Atrakcyjne rabaty na usługi hotelowego Centrum Kosmetycznego SPA Medical
  • Oraz wykonasz jedyny w swoim rodzaju test DISC D3 (TEAMS, VALUES, BAI), który w pełni zdiagnozuje Twoje mocne strony oraz ich potencjalne ograniczenia. Tak szczegółowy wgląd w siebie pozwala na dokonywanie właściwych wyborów dotyczących na przykład dalszej drogi zawodowej, która będzie zgodna z Twoim potencjałem.
  • Każda uczestniczka warsztatów na podstawie wygenerowanych podczas testu wykresów otrzyma swój własny indywidualny bardzo szczegółowy raport, zawierający ponad 30 stron. W opracowaniu testu określę bardzo skrupulatnie obszary Twoich działań w zakresie: komunikacji, Twoich wrodzonych predyspozycji w działaniu, Twoich indywidualnych umiejętności, indywidualnego podejścia do współpracy z innymi ludźmi. Wskażę czynniki, które Cię zmotywują do osiągania efektów, a to z kolei pozwoli Ci dowiedzieć się, w jaki sposób powinnaś się motywować – wbrew pozorom wcale nie muszą być to finanse. Dowiesz się też o swoich umiejętnościach w zakresie podejmowania decyzji i poziomu tej decyzyjności i w końcu poznasz swoją odporność na stres oraz sposób działania w stresie. Poznasz też własne postawy wobec zmian, umiejętności analityczne, preferowane role zespołowe i bardzo ważna rzecz, do której nie przykładamy często wagi – wartości, którymi kierujesz się na co dzień, a których brak utrudnia Ci funkcjonowanie. Jednym słowem wejrzysz w siebie, jak nigdy dotąd.
  • Prócz tego zapewniam obecność wyjątkowych Kobiet, którym własny rozwój leży na sercu, i które chcą być najlepszą wersją siebie 🙂 <3

Zgłoś się już dziś, zapewniając sobie miejsce i napisz do mnie na adres: info@katarzynaksiazkiewicz.pl Pytaj, aby poznać więcej szczegółów.

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Książkiewicz i jestem dyplomowanym trenerem biznesu i life & business coachem oraz certyfikowanym konsultantem DISC D3. Jestem zakochaną, szczęśliwą i kochającą marzycielką, dumną matką dwóch córek i właścicielką dwóch uroczych zwierząt psa Łapy i kota Karmelki, które żyją ze sobą w absolutnej symbiozie. Uwielbiam jeść czekoladę i wychodzę z założenia, że dzień bez czekolady, to dzień stracony. 🙂 Z pełną naiwnością dziecięcą potrafię  cieszyć się z tego, co przynosi mi nowy dzień. Gdy trzeba jestem też realistką z „krzywym uśmiechem”. Uwielbiam się śmiać i płakać. Kocham oryginalnych ludzi i oryginalne pomysły. Jestem od lat wierną słuchaczką Pink Floyd, The Doors, Cocteau Twins i Ded Can Dance. Ostatnio odkryłam nową muzykę i dlatego możecie mnie spotkać na koncertach Toola, A Prefect Circle czy Goodsmacka. W swojej pracy korzystam z różnych metod treningu i coachingu. W dużej mierze opierają się na myśleniu pytaniami. Inspiruję ludzi, by budzili swoją motywację i chęć działania. Pomagam im podnieść poczucie własnej wartości i pewności siebie, by dostrzegli swoje nieograniczone możliwości i mieli odwagę, by sięgać po swoje marzenia zgodne z wartościami, a dopiero potem jako trener nauczam ich korzystać z narzędzi i metod wykorzystywanych w komunikacji, sprzedaży i zarządzaniu potencjałem ludzkim. Tworzę zatem solidny fundament, aby następnie budować solidne mury.

Jeśli masz dodatkowe pytania, które pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję o udziale w warsztatach, skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem udzielę Ci odpowiedzi, ktorych szukasz. 🙂 <3