… chcę Wam wszystkim złożyć z głębi serca życzenia świąteczne. Dla mnie te Święta są zawsze wyjątkowe i mają magiczną moc.

A zatem w tych wyjątkowych chwilach Bożego Narodzenia i nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku, pragnę każdemu z Was razem i z osobna, życzyć spełnienia najskrytszych pragnień. Niech każdy następujący po sobie dzień niesie w sobie piękne odkrywanie, którego kwintesencją stanie się uśmiech dla bliskich i tych dalszych. Pamiętajcie, że w życiu ważne jest dawanie, a nie tylko branie. Życzę Wam, aby – jak to ktoś kiedyś pięknie powiedział: “rodzące się jutro wypełniło każdy zakamarek Waszej prawdziwości, którego “pojutrze” nie przekreśli „przedwczoraj””.

Życzę Wam także Mikołaja, Aniołka, Dziadka Mroza (swoją drogą ciekawe, który Was odwiedza i którego wolicie? ;)), który w prezencie przyniesie Wam przede wszystkim dobre dni, pełne wyzwań, niczym nieskrępowanej dziecięcej radości przy zachowaniu harmonii we wszystkich obszarach życia. Niech każdy Wasz dzień wypełni się miłością – taką prawdziwą, spełnioną, która ogarnie Was całych.

A w Nowym 2019 Roku, życzę byście byli i czuli się zawsze pięknie, młodo i blisko … W te nowe, nieznane dni nadchodzącego roku, niech każdy z Was odnajdzie swój sens.

Na koniec życzę Wam zdrowia i spełnienia marzeń – tych dużych i tych malutkich oraz tych, o których nie mówicie głośno światu.

Wszystkiego dobrego 🙂 <3