Zapraszam już teraz na kolejne callnation.

W obszarze szkoleniowym, tym razem, zaproszę Państwa na warsztat o zmianach w naszych firmach. Pamiętacie Państwo zdanie podsumowujące prezentację Łukasza: „Świat zmienia się szybciej niż nam się wydaje”, a nasze firmy są przecież częścią tego świata. Dlatego świetnie pasują tu słowa Heraklita z Efezu, które przytoczyłam na zakończenie naszego spotkania: „Jedyną stałą rzeczą, której możemy być pewni, jest zmiana”. Dlatego wspólnie wcielając się w detektywów, rozwiążemy zagadkę kryminalną i odgadniemy – kto zabija zmiany w naszych firmach. Warsztat, na który serdecznie Państwa zapraszam będzie miał kryptonim: „Kto zabił Zmianę?

Mogę zdradzić tylko jedno – będzie bardzo rozwojowo, choć przewinie się także nuta zabawy, jak zwykle na moich warsztatach. 🙂 Uważam, że będzie to świetny sposób na zdobycie cennej wiedzy i popatrzenia z pewnego dystansu na siebie, jako zarządzających oraz na swoje firmy. Mam nadzieję, że zmusi to Państwa do refleksji.

Wierzę, że spędzenie z nami w taki sposób kolejnego poranka, da Państwu potężnego „kopa” do działania i wprowadzania zmian w swoich firmach – firmach, za które jesteśmy odpowiedzialni. Ufam również, iż każdy uczestnik tego krótkiego warsztatu z pewnością będzie zadowolony, że zainwestował te 3-4 „godzinki” swojego cennego czasu. Sam warsztat przewidziany jest na 1-1,5 godz. w zależności od tego, jak będziemy radzić sobie z wykryciem mordercy głównej bohaterki tego dnia – Pani Zmiany.

Poza tym Ci z Państwa, którzy już brali udział w warsztatach ze mną, wiedzą bardzo dobrze, że na zadaniach przygotowanych przeze mnie, czas mija niezwykle szybko, a spotkania nie chce się kończyć. 🙂

Jeszcze raz serdecznie zapraszam
Katarzyna Książkiewicz
Trener biznesu i coach