Zapraszam wszystkich, którzy chcą się rozwijać, poznawać siebie i którym rozwój osobisty leży na sercu, na warsztaty pod nazwą „Wieczne rozmowy serca z rozumem”. Jeżeli chcesz być szczęśliwa, jeżeli chcesz żyć z zgodzie z własnymi wartościami, a przy tym nie odkładać marzeń na inny czas, to zapraszam w drogę do świata własnych marzeń, gdzie serce spotka się z rozumem i gdzie nie będziesz odkładać szczęścia na później. Nie trać czasu na spełnianie cudzych oczekiwań. Idź własną drogą. Jeśli jej znalezienie wymaga zmiany – zmieniaj. Każda chwila jest dobra, by zmienić coś w swoim życiu. Nie czekaj na idealny moment – wybierz moment i spraw, by to on był idealny.

Już teraz zapraszam Cię na pierwszą część tych warsztatów, podczas których będziemy odkrywać siebie, zaprzyjaźniać się i motywować do zmian. Skupimy się na znalezieniu tego, co łączy serce i rozum i co sprawia, że będziemy najlepszą wersją siebie. Nasze spotkania ruszają we wrześniu, a spotykać się będziemy w samym sercu Wrocławia – w Rynku, w godzinach od 17.00 do 19.00. Dokładną lokalizację podam po zebraniu grupy. Ze względu na pracę warsztatową ilość miejsc jest ograniczona. Zależy mi na kameralnej atmosferze, w której każdy uczestnik poczuje się bezpiecznie.

Twoja inwestycja w siebie, to tylko 50 zł, a jedyne co powinnaś zabrać ze sobą, to otwartość na siebie i na drugiego człowieka, pozytywne nastawienie i wygodny strój.

Zapamiętaj „Cokolwiek jest Twoją wymówką, która powstrzymuje Cię od zmiany – już czas przestać w nią wierzyć. Nie powtarzaj, że zaczniesz od jutra. Dzisiaj jest jutrem, o którym mówiłeś wczoraj. Zacznij teraz!”

Kim jestem:

Nazywam się Katarzyna Książkiewicz i jestem dyplomowanym trenerem biznesu, life & business coachem. Jestem też szczęśliwą matką dwóch wspaniałych córek i właścicielką dwóch uroczych zwierząt – psa Łapy i kota Karmelki, które żyją ze sobą w absolutnej symbiozie. Uwielbiam jeść czekoladę i wychodzę z założenia, że dzień bez czekolady, to dzień stracony. 🙂 Z pełną naiwnością dziecięcą potrafię cieszyć się z tego, co przynosi mi nowy dzień. Gdy trzeba, jestem też realistką z “krzywym uśmiechem”. Uwielbiam się śmiać i płakać. Kocham oryginalnych ludzi i oryginalne pomysły. Od lat jestem wierną słuchaczką angielskiej wytwórni 4AD i jej czołowych gwiazd takich jak: Cocteau Twins, Ded Can Dance, Bauhaus. Ostatnio fascynuję się również zupełnie innym rodzajem muzyki, dlatego w wolnym czasie odtwarzam płyty i teledyski takich zespołów jak: Slipknot, Obscure Sphinx i A Perfect Circle, a jak się uda zdobyć bilety, chodzę na ich koncerty. W swojej pracy korzystam z różnych metod treningu i coachingu. W dużej mierze opierają się one na myśleniu pytaniami. Inspiruję ludzi i pomagam im podnieść poczucie własnej wartości i pewności siebie, by dostrzegli swoje nieograniczone możliwości i mieli odwagę sięgać po swoje marzenia, zgodne z wartościami, według których żyją i funkcjonują.